Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 2822 hodnotení
5
2702x
4
81x
3
10x
2
3x
1
26x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

MC Avatar autora Martina Chmelová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.1.2022
Vynikajúci
KM Avatar autora Kamila Marcinekova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.1.2022
Som s hodinkami veľmi spokojná
DN Avatar autora Dana Nemcova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.1.2022
Neskutočne rýchlo vybavená reklamácia k spokojnosti, výborná komunikácia, poskytnutá zľava, prijateľné ceny
DN Avatar autora Dasa Novakova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 29.1.2022
Všetko ok
JV Avatar autora Ján Viktor Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.1.2022
Som moc spokojný
Avatar autora Jaroslav Černý Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.1.2022
Výborný produkt
JL Avatar autora Ján Leško Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.1.2022
Všetko bolo vporiadku
BO Avatar autora Božena Orságová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.1.2022
Som veľmi spokojná
Avatar autora Jakub Šatánek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.1.2022
Spokojny
Avatar autora Miroslav Šmondrk Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.1.2022
super na 1
Avatar autora Roman Šurian Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 23.1.2022
Super
JV Avatar autora Július Vigaš Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.1.2022
Som spokojný.
MR Avatar autora Marián Roľko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.1.2022
4
MB Avatar autora Milan Bojo Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.1.2022
rychle dodanie a dobre ceny
P Avatar autora Pavel Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.1.2022
Ochota a riesenie s reklamaciou bez problemov.
O Avatar autora Ondrej Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.1.2022
Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov.
Z Avatar autora Zuzana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.1.2022
Som spokojna
L Avatar autora Lucia Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.1.2022
veľmi spokojná
D Avatar autora Dušan Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.1.2022
Všetko ok
R Avatar autora Róbert Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 18.1.2022
Odporúčam nákup v tomto e-shope. Aj keď mi balík neprešiel na prvý krát (nie vinnou e-shopu ale kuriérskej služby), bol som o tom hneď informovaní pracovníkmi e-shopu, kde sa stala chyba. Všetko prebehlo v poriadku, namiesto troch dní som balík dostal na piati deň. Ďakujem za skvelý prístup, komunikáciu a samozrejme pekný darček

Ovládacie prvky výpisu

2826 položiek celkom