Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 2822 hodnotení
5
2702x
4
81x
3
10x
2
3x
1
26x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

JM Avatar autora Ján Mišurák Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. | 8.7.2023
MM Avatar autora Milan Michalička Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.7.2023
MI Avatar autora Martina Istenáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.7.2023
MH Avatar autora Mirka Halánová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 8.7.2023
Hodinky super, spokojnost
EL Avatar autora Erik Lazur Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 6.7.2023
Expresne rýchlo vybavená objednávka.
KH Avatar autora Katarina Himicova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 5.7.2023
S tovarom velka spokojnosť. Objednavka a Dodanie bezproblémové🎊
DT Avatar autora Dasa tothova Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek. | 4.7.2023
A Avatar autora Adriana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.7.2023
Super rýchle dodanie, na druhý deň po objednaní. Hodinky krásne, funkcie super. Za mna 5 z5*
AJ Avatar autora Andrea Jurášková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.7.2023
Z Avatar autora Zuzana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 2.7.2023
Super rychle dodanie, fajn ceny. Spokojnost
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek. | 29.6.2023
Z Avatar autora Zoey Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.6.2023
Odporúčam, už máme 2 hodinky zakúpené
MZ Avatar autora Martina Zemanovičová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 27.6.2023
ŠP Avatar autora Štefan Polák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.6.2023
Maximálna spokojnosť
MP Avatar autora Maroš Pojezdal Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.6.2023
ML Avatar autora Matej Ličko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.6.2023
EK Avatar autora Erik Korfant Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.6.2023
5
M Avatar autora Martina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.6.2023
MJ Avatar autora Mikulas Jarosi Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 24.6.2023
MO Avatar autora Miroslav Ondrejka Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. | 21.6.2023

Ovládacie prvky výpisu

2826 položiek celkom